Szkoła Podstawowa

Home / Dla dzieci i młodzieży / Szkoła Podstawowa

Wycieczki szkolne
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wycieczek szkolnych dla szkół podstawowych organizowanych przez firmę Parys Travel. W naszych propozycjach znajdziecie Państwo: wycieczki jednodniowe, zielone szkoły i wycieczki wielodniowe, wycieczki integracyjne, wycieczki zagraniczne, kolonie i zimowiska, a także propozycje zwiedzania Warszawy – Poznaj Warszawę.
Naszym celem jest organizacja wycieczek szkolnych, które gwarantują bezpieczny i atrakcyjny wypoczynek dzieci i młodzieży. W każdej wycieczce szkolnej uwzględniamy: bezpieczny transport, kompetentnego pilota, ciekawy program turystyczny, integracyjny lub aktywny, który łączy edukację z wypoczynkiem, sprawdzony ośrodek noclegowy, smaczne wyżywienie.

W cenie wycieczek szkolnych wkalkulowane są: transport autokarem turystycznym, nocleg w pokojach 2-6. os z łazienkami (przy zielonych szkołach i wycieczkach wielodniowych), wyżywienie (przy zielonych szkołach i wycieczkach wielodniowych), bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opieka pilota, osoby opieki, VAT.
Każda wycieczka szkolna jest szansą na integrację klasy. Dlatego warto powierzyć jej organizację profesjonalnemu biuro podróży. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Wycieczki szkolne - Szkoła Podstawowa